Mecze rozgrywane są na tzw. Targowisku, na terenach gdzie znajdowały się jeszcze resztki zabudowań byłej jednostki wojska niemieckiego. W późniejszym czasie na tych terenach zostały wybudowane zakłady „Bukowianka”.
Miejska Rada Narodowa w Buku przyznaje KS Patrii Buk 3 hektary ziemi pod przyszły stadion.
Wykonano w czynie społecznym prace ziemne, zmierzające do przystosowania otrzymanych terenów do rozgrywania meczów.
Decyzja władz miasta o przekazaniu klubowi opuszczonej Synagogi przy ul. Mury 5. Zostaje utworzony Ośrodek Sportowy Patrii Buk.
Przy znacznym udziale finansowym PP Totalizator Sportowy zakończono szereg inwestycji mających znacznie rozbudować infrastrukturę sportową klubu.
Wybudowano i oddano do dyspozycji szczypiornistom nowe boisko o nawierzchni kortowej.
Boisko do piłki ręcznej wyposażono w system oświetleniowy.
Boisko do piłki ręcznej doczekało się nawierzchni asfaltowej.
Naczelnik Miasta i Gminy Buk – Henryk Ligocki poparł ideę rozbudowy szatni na stadionie i powołał Społeczny Komitet Budowy, który miał zrealizować pomysł. Jego przewodniczącym został wybrany Bolesław Zborowski a projekt przewidywał wybudowanie dwóch szatni z natryskami, świetlicy, biura i kotłowni.
Ukończono modernizację stadionu. W miejsce starej trybuny z ławkami powstała trybuna z siedziskami plastikowymi na 798 miejsc i sektorem dla osób niepełnosprawnych.
Na stadionie miejskim zostało oddane do użytku boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Wybudowano je w ramach programu „Blisko Boisko”. Kompleks sportowy wzbogacił się również o tor przeszkód dla rowerów. Plac wjazdowy i parkingi wyłożono kostką brukową i zamontowano nowe wejście na stadion.
Boisko wzbogaca się o następne obiekty w postaci boisk wielofunkcyjnych do piłki ręcznej, koszykówki, tenisa ziemnego oraz urządzenia do uprawiania ćwiczeń fitness.
Dokonano weryfikacji płyty głównej stadionu o wymiarach 100 x 63 metry. Płytę wyposażono w system automatycznego nawadniania.
Oddano do użytku wyremontowaną świetlicę klubową wraz z wyposażeniem.